SYLWESTER JUŻ ZA NAMI:) PDF Drukuj Email
Artykuły szkoły - KUŹNIA
wtorek, 12 marca 2013 16:33

 

Na początku było słowo... Od słowa do słowa zrodził się pomysł. Długo unosił się nad możliwością realizacji. Jednak, gdy stał się nazbyt ciężki- spadł na "drogę bez odwrotu", po której stąpają osoby, którym zależy...Pytanie- na czym zależy? Otóż, wszystkie odpowiedzi dostarcza wyczerpująco statut Stowarzyszenia Wzajemnej Inspiracji "Kuźnia". Pomysł przyjął formę Balu Sylwestrowego, który odbył się z całą konsekwencją ostatniego dnia roku Pańskiego 2012. Droga była nieznana i trudna do przebycia, jednak nie zraziło to dzielnych pionierów, aby zmierzyć się z jej przeszkodami. Przychylając się do teorii względności Alberta Einsteina oraz zakładając, iż łyżka i rzeczy niemożliwe nie istnieją- zamierzenie dokonało się.

Celem nadrzędnym każdego spotkania licznej grupy ludzi, pomijając,,ahumanitarną" potrzebę wojny, jest zjednoczenie. W Szlichtyngowie warto jednoczyć społeczność lokalną, gdyż dużo dróg i ścieżek nie jest jeszcze wydeptanych. Czasami, nieodkryte płaszczyzny zawiłości życia mogą zatajać szczęście i spełnienie.

Kreowanie lepszej rzeczywistości, to domena ludzi ciekawych życia, poszukiwaczy i tych, którym los przyszłych pokoleń nie jest obojętny. Nie pragną podziękowań ani oklasków. Ale! nie obca być powinna dla nich, duma z własnych osiągnięć.

Zatem szczerą dumę z powodu zorganizowania imprezy taneczno- konsumpcyjnej:) na 130 osób w przeciągu 3 tygodni!! przypuszczalnie mogą czuć:

Pani Iwona Bitner

Pani Kamilla Bakiewicz

Pani Gabrysia Skwarczyńska

Pani Ania Romanowicz z RodzinĄ

Pani Renata Mika

Pani Ania Grzyb z siostrą i córką Olą

Pani Agnieszka Kupczyk

Pani Kasia Sternik

Pani Dominika Torz

Pani Klaudia Szymańska:)

Pani Wioleta Wośkowiak z mężem Andrzejem

Pan Heniu Bireta

Pani Bronisława Weleszczuk

Pan Tomasz Waberski

Pani Sylwia Noga i Państwo Czajkowscy

Pani Kasia Wernicka z mężem

Pani Wioleta Potocka

Pani Marta Góral

Oprócz organizatorów istnieje, duża grupa darczyńców i przyjaciół szkoły oraz przedszkola. Bez tej szczodrej pomocy, pomysł pozostałby, zapewne- jedynie pomysłem. Nazwiska upamiętnione zostały na plakacie. Zapraszam wkrótce do galerii.

Marta Góral

 

 

Różności

Pomocne w nauce

Statystyka

Użytkowników : 9
Artykułów : 857
Odsłon : 2411691

Archiwum

  • 2019 (55)
  • 2018 (78)
  • 2017 (70)
  • 2016 (69)
  • 2015 (70)
  • 2014 (39)
  • 2013 (67)
  • 2012 (55)
  • 2011 (109)