Losowe nowości

Zakończenie klas ósmych 2018/2019

„Pożegnania nadszedł czas…”
17 czerwca 2019 roku w naszej szkole, odbyła się uroczystość pożegnania pierwszego rocznika klas ósmych, połączona z wręczeniem listów gratulacyjnych rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce.
Program uroczystości oprócz chwil podniosłych zawierał również elementy humorystyczne, jak wręczenie „Szkolnych Oskarków” naszym nauczycielom, skecz w wykonaniu uczniów klas ósmych, czy występ muzyczny naszej nowej wschodzącej gwiazdy – Huberta Wernickiego.
Jednym z głównych punktów naszej uroczystości, były podziękowania skierowane do wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły oraz wręczenie symbolicznych pamiątek i kwiatów.
Na zakończenie naszych absolwentów czekały jeszcze dwie niespodzianki – upominki i słowa pożegnania przygotowane przez klasy siódme oraz prezentacja multimedialna ilustrująca ich ośmioletni pobyt w szkole.
Oprócz ogromnej radości i uśmiechów polały się łzy z faktu, że to już koniec i że każdy pójdzie w swoją stronę. Po części oficjalnej, nasi absolwenci wraz z gronem pedagogicznym i rodzicami bawili się w restauracji Cristina gromadząc kolejne, niezwykłe wspomnienia. 
Opracowały wychowawczynie klas ósmych:
A. Medyńska i M. Lipowy-Nowak
GALERIA

Zajęcia pozalekcyjne w szkole podstwowej PDF Drukuj Email
Artykuły szkoły - Inne szkoły
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 31 sierpnia 2009 11:16

1. Barbara Mech k. teatralne, środa 6 lekcja
2. Elżbieta Karaś k. plastyczne I-III, poniedziałek 6 lekcja
3. Donata Szuflita -Szenknecht k. matematyczne I-III, piątek 1 lekcja
4. Elżbieta Juja k. ortograficzne I-III, środa 1 lekcja
5. Małgorzata Bednarska k. artystyczne, środa 6 lekcja
6. Monika Romaniuk k. j. niemieckiego, wtorek 7 lekcja
7. Dorota Janus k. przyrodnicze, środa 7 lekcja
8. Elżbieta Moskalewicz
9. Radosław Wasielewski k. informatyczne, środa 1 lekcja
10. Elżbieta Maćkowiak k. matematyczne IV-VI, wtorek 1 lekcja
11. Beata Josefowicz k. muzyczne, wtorek 1 lekcja
12. Witold Jasik zaj. sportowe wtorek 1600 – 16.45, czwartek 16.00 – 16.45
13. Dariusz Janus zaj. sportowe, poniedziałek 15.00 – 16.30
14. Aneta Medyńska k. recytatorskie, środa 1 lekcja
15. Rafał Brasse k. ortograficzne IV-VI, poniedziałek 1 lekcja

 

Różności

Pomocne w nauce

Statystyka

Użytkowników : 9
Artykułów : 822
Odsłon : 2139119

Archiwum

  • 2019 (20)
  • 2018 (78)
  • 2017 (70)
  • 2016 (69)
  • 2015 (70)
  • 2014 (39)
  • 2013 (67)
  • 2012 (55)
  • 2011 (109)
  • 2010 (106)